مشاوره و راهنمایی : 09396167058

ابتکار پیشرو

برای ثبت سفارش اطلاعات خود را وارد نمایید تا مشاوران ما در کم تر از 10 دقیقه با شما تماس بگیرند. و یا با شماره 09396167058 تماس حاصل فرمایید.

  انجام پایان نامه

  انجام پایان نامه یکی از سخت ترین و دشوارترین مراحل کارشناسی ارشد و دکترا می باشد. حتی امروزه دانشجویان کارشناسی نیز درگیر انجام آن شده اند.
  انجام پایان نامه روش های مختلفی دارد. بعضی پایان نامه ها باید به صورت آزمایشگاهی بعضی دیگر پیمایشی و بعضی توصیفی باشند.
  پایان نامه جذب انتهایی واحدهای کارشناسی ارشد و دکترا می باشد که در  کارشناسی ارشد دانشجو به طور معمول باید انجام پایان نامه خود را در یک بازه ۶ ماهه تنظیم کند ولی انجام پایان نامه دکترا قطعاً زمان بیشتری نیاز دارد.

  پایان نامه های رشته مدیریت دارای سبک های مشخصی هستند معمولاً همه این پایان نامه ها دارای جامعه آماری مشخص هستند و با روش توصیفی پیمایشی انجام می‌شوند.
  منظور از رشته های مدیریت مانند مدیریت ورزشی مدیریت مالی مدیریت کسب و کار مدیریت پروژه مدیریت بازرگانی و… می باشد.

  آیا سفارش پایان نامه ابتکار پیشرو راهکاری منطقی می باشد؟

  با سفارش پایان نامه به ابتکار پیش رو شما از تمامی مراحل انجام آن آگاه می شوید در مرحله بعدی به شما آموزش داده می‌شود که هر کدام از فصول را به چه صورت نگارش کنیم همچنین در رابطه با اصلاحات احتمالی استاد راهنما توصیه هایی به شما می گردد و در صورت بروز مشکلات و اصلاحات از جانب استاد راهنما به شما کمک می شود تا آنها را حل نموده و اصلاحات صورت گیرد همچنین با سفارش پایان نامه در رابطه با نرم‌افزارهای اجرایی پایان نامه به شما مشاوره داده می‌شود و در صورت لزوم تمامی آنها به شما آموزش داده می شود در نهایت جهت دفاع از پایان نامه مشاوره های نهایی لازم و توصیه های مهم از سمت محقق به شما داده می شود تا در جلسه دفاع به بهترین شکل ممکن از پروژه خود دفاع نماید.
  لذا می‌توان گفت سفارش پایان نامه علاوه بر اینکه تقلب محسوب نمی‌شود بلکه راه کاری منطقی جهت پیشبرد اهداف و همچنین به سرانجام رساندن یک پایان نامه مناسب می باشد.

   

   

  نرم افزار های تحت پوشش

  ثبت سفارش

  جهت ثبت سفارشات خود اعم از سفارش پایان نامه سفارش پروژه سفارش پروپوزال سفارش شبیه سازی… می توانید از طریق این صفحه اقدام نمایید.
  موسسه ابتکار پیشرو جهت انجام فعالیت های مشاوره‌ای و آموزشی طرح های پژوهشی گوناگون و همچنین مشاوره رایگان پایان نامه می‌تواند در کنار شما عزیزان باشد شما می توانید با ثبت سفارشات خود از طریق این سایت طرح و پروژه خود را برای ما ارسال کنید. تا تیم ابتکار پیشرو پس از بررسی های همه جانبه و برآورد بهترین قیمت و زمان تحویل مناسب در خدمت شما دانشجویان عزیز باشد.
  خدمات ارائه شده توسط ابتکار پیشرو شامل:
  ۱ مشاوره و آموزش نگارش مقالات داخلی و خارجی و همچنین ارسال و بارگذاری (سابمیت) و اخذ پذیرش (اکسپت) با نازلترین قیمت
  ۲ مشاوره و آموزش پایان نامه، پروپوزال

  طریقه ثبت سفارش ، مشاوره رایگان

  جهت ثبت سفارش  مشاوره آموزش ابتدا در ابتدای صفحه نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید. و سپس گروه رشته‌های خود را مانند (فنی مهندسی، انسانی، تجربی) مشخص نمایید و سپس توضیحات خود را جهت ثبت سفارش وارد نموده. و در انتها شماره موبایل خود را به صورت انگلیسی وارد نمایید تا در اولین فرصت پژوهشگران با شما تماس حاصل نمایند.

  مزایای ثبت سفارش (مشاوره و آموزش)

  زمانی که شما از طریق سایت سفارش پایان نامه خود را ثبت می کنید پژوهشگران مرتبط با رشته شما با شما تماس گرفته و جهت راهنمایی و مشاوره و سفارش پایان نامه اطلاعات تکمیلی را از شما گرفتند و بهترین راهنمایی های ممکن را بازگو می‌نمایند

  مراحل انجام پایان نامه مدیریت

  اولین مرحله برای هر تحقیق ارائه پروپوزال می باشد جهت نگارش و انجام پایان نامه مدیریت می بایست به انجام پروپوزال پرداخت جهت نگارش پروپوزال های رشته مدیریت ابتدا باید یک مدل که متغیرها را به یکدیگر ربط می‌دهد ایجاد نمایید جهت ایجاد این مدل لازم است شما ابتدا تعدادی مقالات مطالعه کرده باشیم تا بتوانید متغیرهای مربوط به هر عامل را استخراج نمایید همچنین می بایست دقت نمایید که عوامل و متغیرهای پیشنهادی شما دارای پرسشنامه های استاندارد باشند در غیر این صورت باید از پرسشنامه های محقق ساخته استفاده نمایید که به صورت آنچنانی دارای اعتبار نیستند.

  یکی از مهمترین گام های انجام پایان نامه نگارش بیان مسئله پژوهش میباشد که می‌باید شما تعداد مقالات زیادی را مطالعه کرده باشید تا بتوانید چالش‌های موجود را شناسایی کنید و مسئله پژوهش را بازگو کنید به همین ترتیب اهمیت و ضرورت نیز باید با مطالعات استخراج گردد و باید اشاره شود که اگر به این موضوع پرداخته نشود چه مشکلاتی پیش می آید و اگر پرداخت شود چه چیزهایی را بهبود می بخشد.
  همانطور که قبلاً گفته شد در انجام پایان نامه مدیریت داشتن یک مقاله بیس قوی و مطالعات داد مقالات بسیار ضروری است لذا جهت نگارش اهداف سوالات و فرضیه ها باید به مدل‌های مقالات اشاره نمود و مدل خود را طراحی نماییم.
  نگارش فرضیه ها و سوالات همگی باید در راستای مدل مقاله باشند و ترتیب و نظم خاص خود را داشته( جهت آموزش تصویری اینجا کلیک کنید )

  در مرحله بعد نوبت به نگارش فصل اول می‌رسد در نگارش پایان نامه های مدیریت می بارد در فصل اول از پروپوزال استفاده نمود در ابتدای فصل یک مقدمه جهت بیان کارهایی که در این فصل صورت می‌گیرد نوشته می شود سپس بیان مسئله و اهمیت و ضرورت و اهداف سوالات و فرضیات آورده می‌شود همچنین چند نوع آوری و تعریف واژه های کلیدی نیز در این فصل آورده می‌شود یکی از بخش های مهمی که در فصل اول پایان نامه های مدیریت باید لحاظ کرد قلمرو تحقیق میباشد که باید قلمرو موضوعی قلمرو مکانی و قلمرو زمانی در کار ذکر شود

  مرحله سوم در انجام پایان نامه های مدیریت نگارش فصل دوم می باشد در این فصل می بایست به مبانی نظری تعاریف و پیشینه پژوهش بپردازیم لازم به ذکر است جهت انجام پایان نامه در فصل دوم لازم است ابتدا متغیر وابسته شهر داده شود و تمامی مبانی نظری و تعاریف در رابطه با آن آورده شود و سپس متغیرهای مستقل شهر داده شود و در نهایت ارتباط میان متغیرها ذکر گردد.
  لازم به ذکر است که باید توجه داشت در این بخش بایستی یک ترتیب مناسب اتخاذ گردد طاقت ترتیب هم تمامی متغیرها توصیف کرد و هم رابطه میان آنها گفته شود.
  نکته اساسی که در این قسمت لازم به ذکر است این است که در فصل دوم بایستی تمامی بخش ها و پاراگراف ها و عکس ها و … دارای رفرنس باشد و تا حد امکان تمامی رفرنس ها برای ۵ سال اخیر باشد.
  در بخش دوم فصل دوم می‌بایست به پیشینه پژوهش بپردازیم در این بخش لازم است که تعدادی مقاله داخلی و تعدادی مقاله خارجی به صورت خلاصه وار توضیح داده شوند و در نهایت شرح داده شود که پژوهش ما چه تفاوتی با پژوهش های گذشته دارد جهت نوشتن یک پیشینه پژوهش خوب باید توجه داشته باشید که هدف روش یافته ها نتیجه گیری ذکر گردد و همگی برای چند سال اخیر باشد.

  در این مرحله به نگارش فصل پنجم پایان نامه می‌پردازیم
  در این فصل جهت انجام پایان نامه می بایست به روش پژوهش بپردازیم ان نامه های مدیریت معمولاً فصل سوم آنها در رابطه با اطلاعات جامع آماری روش های نمونه گیری و پرسشنامه ها و روایی و پایایی بحث می‌شود در ابتدا لازم است یک مقدمه جهت فصل سوم که روش پژوهش می باشد ذکر گردد سپس روش اجرای پژوهش نوشته می باشد که در این قسمت میبایست در رابطه با شیوه انجام روش تجزیه و تحلیل اطلاعات کامل توضیح داده شود در قسمت بعدی روش گردآوری اطلاعات مورد بررسی قرار می‌گیرد که در این بخش می بایست تمامی پرسشنامه ها ذکر کردند در رابطه با استاندارد و یا محقق ساخته بودن آنها بحث شود همچنین باید روایی و پایایی پرسشنامه ها به ترتیب طی مقالات گذشته ذکر شود در بخش بعدی می بایست به روایی و پایایی پرسشنامه ها پرداخت به طوری که ذکر گردد روایی و پایایی به چه صورت در این پژوهش مورد بررسی قرار گرفته است و جواب و نتیجه آن کاملاً ذکر گردد
  در مرحله بعدی می بایست به جامعه آماری و روش نمونه گیری پرداخته شود که طی آن مشخص می شود جامعه آماری چه تعدادی و از چه سازمان یا ارگان و می باشد و روش نمونه گیری به چه صورت است به طور مثال تصادفی ساده
  خوشه ای
  و…

  جهت انجام این مرحله از پایان نامه مدیریت باید به فصل چهارم که شامل تجزیه و تحلیل داده ها است پرداخت در این فصل از پایان نامه می بایست به پاسخ به سوالات پژوهش پرداخت کنید در همین راستا لازم است که از نرم افزارهای آماری شامل spss ، لیزرل، ایموس، pls، و و و و استفاده نمود ابتدا می بایست داده های جمع آوری شده توسط پرسشنامه وارد نرم افزار اکسل شود سپس با استفاده از یکی از نرم افزارهای آماری مورد تجزیه و تحلیل آزمون قرار گیرند قبل از هر کاری لازم است در این فصل به آمار توصیفی داده ها بپردازیم به طور واضح تر یعنی من جنسیت تحصیلات و …  پاسخ دهندگان به پرسشنامه ها و سپس در مرحله بعدی به آمار توصیفی متغیر ها و ادامه تحلیل آماری می پردازیم در نهایت پس از انجام تحلیل های آماری می بایست به سوالات پژوهش و یا فرضیه ها پاسخ دهیم.

  جهت انجام پایان نامه مدیریت در این مرحله می بایست به نگارش فصل پنجم که همان نتیجه گیری و ارائه پیشنهادات است پرداخت لازم به ذکر است در این فصل از پایان نامه باید نتایج کار دیگران شرح داده شود و همچنین نتایج پژوهش ها فرضیه های پژوهش ما با نتایج پژوهش های دیگر مقایسه شود.
  در نهایت می بایست نتیجه‌گیری پژوهش به صورت کامل بیان گردد و سپس به پیشنهادات پرداخته می‌شود که این پیشنهادات هم می‌تواند پیشنهادات موضوعی باشند و هم می توانند پیشنهادات برای محبت آینده در راستای موضوع پژوهش باشد لازم به ذکر است به عنوان آخرین تیتر در فصل پنجم می توان مشکلات پژوهش را بیان نمود.

  انجام پایان نامه فنی مهندسی مرحله اول انجام پایان نامه فنی و مهندسی جهت انجام پایان نامه فنی مهندسی مانند رشته‌های عمران، صنایع، برق، نرم‌افزار، معدن، نفت، مکانیک و…

  مراحل انجام پایان نامه فنی مهندسی

  در مرحله اول می بایست به مطالعه مقالات معتبر با سال های (بالا ۵ سال) اخیر پرداخت لازم به ذکر است ابتدا حیطه مورد علاقه باید مشخص شود سپس برای انجام پایان نامه باید مقالات مرتبط با حیطه مشخص شده را مطالعه نمود
  با مطالعه مقالات بهروز این موضوع مشخص می شود که مسئله های اصلی در چه موضوعی نهفته است لذا با بالا بردن سطح دانش و آگاهی یکی از مقالات که از نظر موضوعی هم مورد علاقه باشد را جهت انجام پایان نامه انتخاب می‌کنیم پس می توان گفت که در مرحله اول مقاله بیس مورد نظر انتخاب می نماییم

  در این مرحله می بایست به افزودن یک نوآوری به مقاله بیس بپردازیم جهت انجام پایان نامه لازم است که موضوع دارای نوآوری باشد لذا با توجه به مرحله قبل و آگاهی موجود یکی از متغیرهای مقاله بیس را کم یا زیاد و یا نوآوری به آن اضافه می کنیم توجه داشته باشید که نوآوری اضافه شده به موضوع باید یک چالش را برطرف سازد همچنین توجه داشته باشید که این نوآوری لازم نیست آنقدر زیاد باشد که مسیر موضوع را عوض نماید فقط کافی است ۵- ۱۰% نوآوری داشته باشد.
  پس می‌توان گفت جهت انجام پایان نامه در مرحله دوم فقط می بایست یک نوآوری مناسب به موضوع مقاله بیس اضافه نمود تا جهت انجام پایان نامه یک نوآوری خوب داشته باشیم

  در این مرحله لازم است تا موضوع خود را بسنجیم که از نظر تکراری نبودن مشکلی نداشته باشد جهت انجام این کار هم می‌توان در گوگل جستجو کرد و هم اینکه می توان در داخل سایت گنج یا همان (ایران داک) ثبت نام نمود و استعلام تکراری نبودن موضوع را انجام داد همچنین دانشجویان دانشگاه آزاد می توانند در سامانه (سیکا) وارد شوند و استعلام تکراری نبودن موضوع خود را دریافت نمایند.
  همچنین راه های دیگر نیز برای استعلام تکراری نبودن موضوع نیز وجود دارد که شامل مراحل زیر می باشد.
  ۱ مراجعه به شبکه جامع سیمرغ و جستجو در این سامانه.
  ۲ مراجعه به سایت کتابخانه ملی و اسناد.
  ۳ مشورت با اساتید حوزه مدنظر.

  در این مرحله از انجام پایان نامه لازم است بعد از اخذ تاییدیه های لازم از سمت استاد راهنما شروع به نگارش پروپوزال نمود لازم به ذکر است جهت آموزش پروپوزال نویسی در انجام پایان نامه می توانید فیلم رایگان نگارش پروپوزال را مشاهده نمایید.
  توجه داشته باشید که پروپوزال نویسی در هر دانشگاه فرمت متفاوتی دارد و باید توجه داشت که فرمت دانشگاه خود را می‌بایست از حوزه مدنظر دریافت نمود که معمولاً در داخل سایت های دانشگاه موجود می باشد همچنین می توانید از سایت ما هم به صورت رایگان دریافت نمایید.

  در این مرحله از انجام پایان نامه می بایست به نگارش فصل اول پایان نامه بپردازیم فصل اول پایان نامه در رشته های فنی مهندسی به کلیات پژوهش پرداخته می شود جهت انجام پایان نامه در این فصل لازم است از پروپوزال نگارش شده بیان مسئله آورده شود و سپس آن را گسترش دهیم و همچنین بعد از بیان مسئله اهمیت و ضرورت پژوهش آورده می شود که آن را هم میتوانیم از پروپوزال بیاوریم و به صورت کامل تر تشریح کنیم سپس این پروپوزال در نوآوری اهداف فرضیه و سوالات را می آوریم در نهایت به تعریف لغات و اصطلاحات کلیدی و تخصصی پژوهش می پردازیم و در آخر ساختار پایان نامه را شرح می دهیم که جهت انجام این پایان‌نامه چند فصل داریم و در هر فصل به چه چیزهایی می پردازیم همچنین می توانیم فیلم رایگان آموزش فصل اول پایان نامه را مشاهده کنیم.

  در این مرحله از انجام پایان نامه می بایست نگارش فصل دوم پرداخت در فصل دوم پایان نامه های فنی مهندسی معمولاً به تعاریف مبانی نظری و پیشینه پژوهش پرداخته می شود در همین راستا در این فصل می بایست در رابطه با کلید واژه های موضوع شرح مفصلی داد و همچنین متغیرهای پژوهش را مشخص نمود و در رابطه با آنها توضیح داده شود به طور مثال پایان نامه با موضوع بررسی عملکرد لرزه ای تیر تقویت شده با الیاف frp می بایست ابتدا درباره تیر و سپس تقویت تیر و اف آر پی توضیح داده شود و در فصل سوم به عملکرد لرزه ای اشاره شود.
  شما می توانید جهت آموزش نگارش فصل دوم پایان نامه فیلم رایگان آموزش فصل دوم پایان نامه را مشاهده نمایید.

  در این فصل از پژوهش می‌بایست به نگارش فصل سوم پایان نامه پرداخت لازم به ذکر است معمولاً دانشجویان جهت انجام پایان نامه های فنی مهندسی در فصل سوم به مشکلات زیادی می خورند زیرا دقیقاً نمی دانند که فصل سوم چگونه باید نگارش گردد.
  جهت نگارش فصل سوم پایان نامه های فنی مهندسی باید روش پژوهش به طور کامل بازگردد معمولاً اگر مقاله بیس را به درستی انتخاب کرده باشید از قسمت روش تحقیق مقاله بسیار می‌توان کمک بگیرید در غیر این صورت با توجه به روشی که در پروپوزال آورده اید باید فصل سوم را بسط دهید لازم به ذکر است در این فصل انواع فرمول ها و روابط که مرتبط با موضوع هستند نیز باید نگارش شوند جهت مشاهده فیلم آموزش نگارش فصل دوم پایان نامه کلیک کنید.

  در این فصل از پژوهش جهت انجام پایان نامه لازم است که به تجزیه و تحلیل پرداخت شود لازم به ذکر است که اصلی ترین بخش یک پایان نامه فنی و مهندسی فصل چهارم آن می باشد.
  در این فصل کارهای شبیه سازی و آزمایشگاهی صورت می گیرد به طور مثال در این فصل از افزار های شبیه ساز استفاده می گردد تا مدل های معرفی شده طراحی شود یا در رشته های کامپیوتر برنامه نویسی به طور مثال در نرم‌افزار متلب صورت می‌گیرد در این بخش می بایست تجزیه و تحلیل داده ها کامل صورت گیرد و پاسخ ها شفاف گردد.
  همچنین لازم به ذکر است در این فصل می توان از مراحل شبیه سازی و برنامه نویسی آزمایش‌ها عکس گذاشت و مرحله به مرحله را توضیح داد.
  جهت مشاهده فیلم آموزشی رایگان آموزش فصل چهارم پایان نامه کلیک کنید.

  مراحل انجام پایان نامه روانشناسی

  بایست حیطه مورد علاقه خود را انتخاب نمود به طور مثال در رشته روانشناسی حیطه هایی مثل استرس قدردانی خودکارآمدی سلامت روان شفقت به خود و…. قابل انتخاب هستند پس در مرحله اول انجام پایان نامه روانشناسی می‌بایستی طرح دلخواه خود را انتخاب نمایید.
  بعد از انتخاب حیطه خود می توانید به سرچ مقالات انگلیسی مشغول شوید و متغیر جدید مربوط به حیطه دلخواه خود را انتخاب نمایید. از مزایای سرچ مقالات انگلیسی این است که شما با متغیر های رابطه دار با حیطه خود آشنا می شوید و می توانید برای انتخاب موضوع خود ایده های به روز بگیرید. بعد از مطالعه مقالات شما می توانید با سرچ کلید واژه ها و متغیرهای در دسترس موضوع مورد علاقه خود را پیدا نمایید.

  نکته مهم جهت انتخاب موضوع روانشناسی:

  توجه داشته باشید که بعضی از اساتید نظر دارند که موضوع میتواند دقیقا عین مقاله بیس باشد به دلیل اینکه این موضوع در خارج از کشور انتخاب شده و انجام شده است و هنوز در داخل کشور انجام نشده است . ولی بعضی از اساتید نظر بر این دارند که این موضوع یک بار کامل شده است و باید نوآوری نسبت به قبل داشته باشد. در این حالت شما می‌توانید با اضافه کردن یک متغیر مرتبط یک نوآوری به موضوع اضافه کنید

  مرحله دوم انجام پایان نامه روانشناسی انجام پروپوزال میباشد. در مرحله اول انجام پروپوزال می بایست فرم مخصوص دانشگاه خود را از سایت دانشگاه و یا سایت ابتکار پیش رو دریافت نمایید پس از دانلود فرم پایان نامه می بایست فرم پروپوزال را تکمیل نمایید معمولاً فرم های پروپوزال از بخش‌هایی مثل: بیان مسئله، اهمیت و ضرورت، پیشینه پژوهش، اهداف و فرضیات سوالات، روش تحقیق و جنبه نوآوری پژوهش می باشد.
  در بیان مسئله می بایست و چالش ها مسئله ای که سبب شده است شما به این موضوع بپردازید اشاره نمایید و در نهایت می‌بایست بیان مسئله را با یک جمله سوالی به پایان برسانید.
  توجه داشته باشید که تمامی پاراگراف ها در بیان مسئله به جاهایی که نظر محقق می باشد نیاز به رفرنس دارید.
  در بخش اهمیت و ضرورت پروپوزال های روانشناسی می بایست درباره اهمیت متغیر وابسته توضیحاتی ارائه گردد به صورتی که اگر به این عامل توجه نشود چه مشکلاتی و چه خسارت هایی به افراد وارد می گردد به طور مثال:
  موضوع پایان نامه روانشناسی تایید قدردانی بر استرس ادراک شده میباشد و در این موضوع پایان نامه روانشناسی استرس ادراک شده متغیر وابسته و قدردانی متغیر مستقل می باشد.
  لذا در اهمیت و ضرورت می‌بایست اهمیت استرس پرداخت و از ضرورتهای توجه به آن و خسارات عدم توجه به آن پرداخت و در نهایت می بایست اشاره ای به متغیر مستقل جهت بهبود این موضوع نمود.
  توجه داشته باشید که در اهمیت و ضرورت قسمت‌هایی که آمار را نشان می‌دهد باید رفرنس آورده شود.
  بخش‌های بعدی پروپوزال پایان نامه های روانشناسی مربوط به اهداف سوالات فرضیات جنبه نوآوری و روش پژوهش میباشد که در این سایت آموزش کل روش پروپوزال نویسی به صورت رایگان در اختیار شما دانشجویان عزیز قرار گرفته است.در این مرحله از انجام پایان نامه های روانشناسی می بایست به نگارش فصل اول پایان نامه پرداخت.

  لازم به ذکر است که فصل اول پایان نامه های روانشناسی کلیات پژوهش می باشد که طی آن مطالبی که در داخل پروپوزال آورده شده است به صورت گسترده تر بیان می شود به طور مثال بیان مسئله باید به صورت کامل تر و واضح تر بیان گردد و همچنین اهمیت و ضرورت نیز با حساسیت بالاتری بیان گردد عناوین فصل اول پایان نامه روانشناسی به صورت زیر می باشد:

   

  ۱ مقدمه

  ۲ بیان مسئله

  ۳ اهمیت و ضرورت

  ۴ جنبه نوآوری

  ۵ اهداف

  6 سوالات

  7 فرضیات

  ۸ اصلاحات و کلید واژه های ضروری پژوهش

  9 ساختار پایان نامه

   

  در این مرحله از انجام پایان نامه روانشناسی می بایست بین نگارش فصل دوم پایان نامه بپردازیم در این فصل از پایان نامه های روانشناسی معمولاً به بیان نظریات و پیشینه پژوهش می‌پردازند.
  ابتدا باید متغیر وابسته و مستقل پژوهش را تشخیص دهیم به طور مثال در موضوع بررسی تاثیر قدردانی بر استرس ادراک شده متغیر را بسته استرس ادراک شده می باشد و متغیر مستقل قدردانی می باشد.
  لذا باید توجه داشت که برای شروع کردن فصل دوم ابتدا باید به شرح تعاریف و نظریات درباره متغیر وابسته بپردازیم.
  به طور مثال باید تعاریف استرس و اینکه معنی‌لغت چیست شروع نماییم و در ادامه تمامی نظریات در رابطه با آن را بیان نمایید و سپس به متغیر مستقل بپردازیم و در نهایت ارتباط این در متغیر را مشخص نمایند لازم به ذکر است برای نگارش فصل دوم پایان نامه روانشناسی در بخش تعاریف و مبانی نظری تمامی تعاریف و مبانی باید رفرنس داشته باشد و تا حد ممکن منابع برای پنج سال اخیر بوده باشد ولی برای مبانی نظری به دلیل قدیمی بودن نظریات میتوان از رفرنس های قدیمی نیز استفاده نمود.
  در بخش بعدی فصل دوم پایان نامه روانشناسی باید به پیشینه پژوهش بپردازیم منظور از پیشینه پژوهش همان مطالعات انجام شده در رابطه با موضوع پژوهش می باشد لازم به ذکر است بهتر است حدود ۱۰ پیشینه داخلی آورده شود و سپس 10 پیشینه خارجی در رابطه با موضوع آورده شود. همچنین لازم به ذکر است بهتر است مطالعات در هر بخش به ترتیب سال باشد و در نهایت بعد از نگارش همه پیشینه ها حدود یک پاراگراف در رابطه با خلاصه آنها به زبان خودمان نوشته و مزیت کار خود نسبت به دیگر پژوهش ها را بیان می نماییم.
  جهت مشاهده فیلم آموزشی نگارش فصل دوم پایان نامه کلیک کنید

  در این مرحله از انجام پایان نامه روانشناسی می‌بایست به نگارش فصل سوم بپردازیم معمولاً در پایان نامه های روانشناسی در فصل سوم به روش تحقیق پرداخته می شود.
  در این بخش از پایان نامه می بایست به روش تحقیق که معمولاً توصیفی پیمایشی هستند و روش گردآوری اطلاعات که معمولاً میدانی هستند و ابزار گردآوری اطلاعات که معمولاً پرسشنامه هستند و جامعه آماری نمونه آماری روایی و پایایی پرسشنامه ها و تعاریف خود پرسشنامه ها پرداخت در بخش روش تحقیق باید مشخص شود که دقیقاً جامعه آماری چه کسانی و یا چه گروه‌هایی هستند و روش نمونه‌گیری به چه صورتی است.
  همچنین در این فصل باید مشخص شود که پرسشنامه ها چگونه به دست می آیند؟ آیا محقق ساخته است ؟
  آیا استاندارد هستند؟ آیا استاندارد هستند روایی و پایایی آنها به چه صورت است؟
  همچنین بر این فصل باید مدل مفهومی موضوع خود را به صورت نموداری یا چهار ترس نمایید و تاثیر متغیرها را به صورت فلش نشان دهید.
  در این فصل هم چنین باید ابعاد پرسشنامه ها را مشخص نمایید که به طور مثال: پرسشنامه قدردانی دارای چند بعد است؟
  و هر بعد شامل چند سوال است؟
  جهت مشاهده فیلم آموزشی رایگان نگارش فصل سوم پایان نامه کلیک کنید.

  در این مرحله از انجام پایان نامه روانشناسی می‌بایست به فصل چهارم که همان تجزیه و تحلیل داده ها است بپردازیم. در این بخش که بخش اصلی و هسته پایان نامه می باشد باید اطلاعاتی که از پرسشنامه ها گردآوری شده است مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد.
  برای نگارش فصل چهارم روش های مختلفی وجود دارد به طور مثال اگر دانشجویان ابتدا آمار توصیفی افراد را می‌آورند که نشان دهنده سن، جنسیت، تحصیلات، سابقه و… می باشد که ابتدای فصل چهارم می‌آورند و سپس بر آمار توصیفی متغیرها پرداخته و آزمون آماری مورد بررسی قرار می گیرد. بعد از آزمون های آماری باید یافته‌های پژوهش مشخص گردد و در رابطه با آنها توضیحات کاملی ارائه گردد .
  جهت مشاهده فیلم آموزشی رایگان آموزش فصل چهارم پایان نامه کلیک کنید.

  در این مرحله از انجام پایان نامه روانشناسی می‌بایست به نگارش فصل پنجم بپردازیم. در فصل پنجم پایان نامه روانشناسی به نتیجه گیری و پیشنهادات پرداخته می شود. در این بخش ابتدا لازم است به سوالات و یا فرضیات پژوهش که در فصل اول آورده ایم پاسخ دهیم. در همین جا لازم است پاسخ ها را با توجه به یافته های فصل چهارم کامل نماییم و در ادامه باید اشاره شود که این ادعا صحت دارد که این کار معمولاً با مقایسه با پژوهشهای دیگران که در راستا و هم راستای موضوع ما هستند انجام می شود لذا برای هر سوال یا فرضیه که پاسخ داده می شود و یا ثابت می شود باید با چند پژوهش دیگر مقایسه شود تا صحت آن مورد سنجش کامل قرار گیرد در مرحله بعدی لازم است خلاصه ای از نتایج با عنوان نتیجه گیری آورده شود که در آن یک از روش انجام تحقیق و سپس نتایج کار آورده می شود.
  در مرحله بعدی پیشنهادات باید ارائه شود که باید ذکر گردد محققین آینده روی چه موضوعاتی تمرکز کنند و اینکه خلاء پژوهش ما چه چیز بوده است که محققین آینده به آن بپردازند.
  جهت مشاهده فیلم آموزشی رایگان نگارش فصل پنجم پایان نامه کلیک کنید.

  در این مرحله باید منابع استفاده شده در کل پایان نامه آورده شود که در این رابطه راهکارهای زیادی موجود است.
  1- روش apa
  2- روش ونکور
  ۳- و…
  روشهای رفرنس نویسی بسیار زیاد هستند ولی معمولاً دانشگاه ها از روش apa و ونکوور استفاده می کنند که همه به صورت دستی قابل نگارش هستند و هم به صورت نرم افزاری

  مراحل انجام پایان نامه حقوق

  در ابتدا انتخاب موضوع مناسب می باشد که جهت انتخاب موضوع مناسب می بایست ابتدا مقالات موجود در حیطه مورد علاقه را مطالعه نمود. در همین راستا ابتدا حیطه مورد علاقه خود را انتخاب کنید. سپس سعی کنید تمامی مقالات و پایان نامه های موجود را در رابطه با حیطه انتخابی خود مطالعه کنید و اگر زمان مناسب و کافی برای مطالعه آنها ندارید چکیده و نتایج و پیشنهادات مقاله مرتبط را مطالعه نمایید.
  در مطالعات خود توجه داشته باشید که پیشنهادات مقالات چه چیزهایی هستند و مقالات کاستی‌هایی دارند و سعی کنید در همان راستا موضوعی انتخاب نمایید.
  نکته مهم: در انتخاب مقالات مرتبط سعی کنید مقالات برای سه سال اخیر باشد.
  بعد از مطالعه پیشنهادات و نتایج تحقیقات و همچنین مشاوره با استاد راهنما می توانید موضوع پایان نامه خود را مشخص نمایید.
  جهت مشاهده فیلم آموزشی رایگان انتخاب موضوع پایان نامه کلیک کنید

  در این مرحله می بایست استعلام موضوع خود را جهت تکراری نبودن دریافت نمایید سامانه های مختلفی جهت تکراری نبودن موضوع وجود دارند از معروفترین سامانه‌ها جهت تکراری نبودن موضوع ایرانداک و سیکا هستند.
  با ثبت نام در سامانه ایرانداک می توانید موضوع پایان نامه خود را وارد سامانه نموده و جهت استعلام تکراری نبودن اقدام نمایید.
  همچنین میتوانید با وارد شدن به سامانه سیکا (مخصوص دانشجویان دانشگاه آزاد) از تکراری نبودن موضوع خود مطلع گردید.
  لازم به ذکر است که در صورت وجود مشابهت و موضوعی همانند موضوع شما شما باید متغیرها و یا کل موضوع پژوهش را تغییر دهید.

  در این مرحله از انجام پایان نامه حقوق می بایست نگارش پروپوزال را آغاز نمود. ابتدا لازم است تا فرم پروپوزال خود را از طریق روش های مختلف اخذ نمایید. جهت گرفتن فرم پروپوزال سه روش موجود است.
  1- مراجعه به سایت ابتکار پیشرو و وارد کردن نام شهر (دریافت فرم تمامی شهر ها)
  ۲- مراجعه به سایت دانشگاه و دانلود فرم پروپوزال
  ۳- مراجعه به انتشارات دانشگاه و اخذ فرم پروپوزال
  بعد از اخذ فرم پروپوزال شما می بایست به تکمیل آن فرم اقدام نمایید فرم های پروپوزال معمولاً آیتم هایی مثل بیان مسئله، اهمیت و ضرورت، جنبه نوآوری، پیشینه پژوهش اهداف، سوالات و فرضیات و… دارند. که می بایست تک تک آیتم ها با دقت پر شوند.
  جهت مشاهده فیلم آموزشی رایگان پروپوزال نویسی کلیک نمایید.

  در این مرحله از انجام پایان نامه حقوق می بایست نگارش فصل اول پایان نامه بپردازیم در فصل اول لازم است تا کلیات پژوهش مورد بررسی قرار گیرد منظور از کلیات پژوهش همان آیتم های داخل پروپوزال هستند که می بایست به صورت جامع تر در داخل فصل اول پایان نامه آورده شوند.
  در فصل اول می بایست موارد زیر مورد بررسی قرار گیرد:
  مقدمه
  بیان مسئله
  اهمیت و ضرورت
  جنبه نوآوری
  اهداف
  سوالات
  فرضیات
  تعریف واژه ها و اصطلاحات تخصصی پژوهش
  ساختار پایان نامه
  جهت مشاهده فیلم آموزشی رایگان نگارش فصل اول پایان نامه کلیک کنید.

  در این مرحله از انجام پایان نامه حقوق می بایست به نگارش فصل دوم بپردازیم.
  در این فرد از پژوهش در رابطه با آب یک مبحث کلی از موضوع پایان نامه بپردازیم به طور مثال در موضوع بررسی رابطه بزه دیدگی در کودکی و بزهکاری در بزرگسالی در فصل دوم پژوهش به بزه دیدگی کودکان می توانیم بپردازیم و در رابطه با مبانی نظری تعاریف و مواد و قوانین آن صحبت نماییم به طور خلاصه در پایان نامه های حقوق می بایست از کل شروع نماییم و آن را به جذب رساند.
  لازم به ذکر است تمامی موارد آورده شده در این فصل می بایست رفرنس داشته باشد در پایان نامه های حقوق هم می توان به صورت پاورقی رفرنس داد و هم می توان به صورت درون متن رفرنس دهی کرد ولی اکثر دانشگاه ها و اساتید از رفرنس های پاورقی در این رشته استقبال می نمایند.

  در این مرحله از انجام پایان نامه حقوق می بایست به نگارش فصل دوم بپردازیم.
  در این مرحله از پایان نامه می بایست یک مقدار جزئی تر وارد مسئله شویم به طور مثال در موضوع رابطه بزه دیدگی در کودکی و بزهکاری در بزرگسالی در فصل سوم می توانیم بر موضوع بزهکاری در بزرگسالی تمرکز نمایید و مبانی نظری و تعاریف و مواد و قانون های آن را بیاوریم.
  پیام اصلاً در موضوع قوانین جرم شناختی فرزند کشی در کشورهای اسلامی ایران و مالزی در فصل دوم می توانیم در رابطه با فرزندکشی صحبت نماییم و در فصل سوم در رابطه با فرزند کشی در ایران که طی آن قوانین و موارد مناسب آن مطرح می گردد.

  در این مرحله از انجام پایان نامه می بایست به نگارش فصل چهارم و پنجم بپردازیم در فصل چهارم نیز باید به صورت خیلی جزئی تر به مسائل بپردازید به طوری که اگر موضوع مقایسه ای است باید مقایسات صورت گیرد و اگر بررسی رابطه است بررسی رابطه و…. صورت گیرد. در حقیقت در فصل چهارم می بایست تحلیل وضعیت و نتایج صورت گیرد و در فصل پنجم پایان نامه حقوق می‌بایست به نتیجه گیری و ارائه پیشنهادات بپردازیم.

  سبد خرید
  فروشگاه
  خانه
  حساب کاربری من
  ارسال پیام
  چه کمکی از دستم بر میاد ؟
  سلااااام!
  میتونم کمکتون کنم ؟!