نرم افزار مسمتیکا

نرم افزار مسمتیکا(Mathematica)

نرم افزار مسمتیکا(Mathematica) به مدت سه دهه ، وضعیت هنر را در محاسبات فنی تعریف کرده و محیط اصلی محاسبه را برای میلیون ها مبتکر ، مربی ، دانشجو و دیگران در سراسر جهان فراهم کرده است.

مسمتیکا که به دلیل قدرت فنی و راحتی ظریف خود بسیار تحسین شده است ، یک سیستم یکپارچه و به طور مداوم در حال گسترش فراهم می کند که وسعت و عمق محاسبات فنی را پوشش می دهد و از طریق هر مرورگر وب و همچنین بومی در همه دسک تاپ های مدرن در ابر موجود است

برای سفارش پروژه مسمتیکا کلیک کنید!

برای محاسبات فنی مدرن ،چاره دیگری وجود نداردبا توسعه انرژی و دید مداوم برای سه دهه ، Mathematica در طیف وسیعی از ابعاد به تنهایی ایستاده است ، در پشتیبانی از محیط های فنی رایانه و گردش کار منحصر به فرد امروز.

قدرت محاسبه

تزریق هوش محاسباتی در هر سطح ، در هر پروژه. توانایی Wolfram Language در متحد کردن الگوریتم ها ، داده ها ، نوت بوک ها و زبانشناسی به نمایندگی; الزام آور و مشخص کردن همه عناصر بی نظیر است. این در هسته توانایی Wolfram برای دستیابی به گردش کار متقابل ، متقابل ، پروژه متقابل با کد بسیار خواندنی و قابل اجرا در دسک تاپ ; ابر و موبایل است.

با محاسبه آرایه های بسته بندی شده در نسخه 4 (1999) و ماتریس های پراکنده (نسخه 5 ، 2003) ; و با استفاده از کتابخانه چند دقیق GNU برای ارزیابی دقیق حساب; قابلیت های محاسبات با کارایی بالا افزایش یافت.

نسخه 5.2 (2005) هنگام محاسبات در رایانه های چند هسته ای; چند رشته ای خودکار اضافه می شود. این نسخه شامل کتابخانه های بهینه شده مخصوص CPU بود. علاوه بر این مسمتیکا توسط سخت افزار شتاب دهنده شخص ثالث مانند ClearSpeed ​​پشتیبانی می شود.

در سال 2002;gridMathematica برای امکان برنامه نویسی موازی سطح کاربر روی خوشه های ناهمگن و سیستم های چند پردازنده معرفی شد و در سال 2008 فناوری محاسبات موازی در تمام مجوزهایمسمتیکا (Mathematica) شامل پشتیبانی از فن آوری شبکه مانند Windows HPC Server 2008; Microsoft Compute Cluster Server و Sun Grid گنجانده شد.

پشتیبانی از سخت افزار GPU CUDA و OpenCL در سال 2010 اضافه شد. همچنین ، از نسخه 8 می تواند کد C را تولید کند که به طور خودکار توسط یک کامپایلر سیستم C مانند GCC یا Microsoft Visual Studio کامپایل می شود.

برای سفارش پروژه مسمتیکا کلیک کنید!

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.