نرم افزار پلکسیس

نرم افزار پلکسیس(plaxis)

پلکسیس (گاهی اوقات سبک سازی پلکسیس ، کرنش هواپیما و تقارن محوری ، نشان دهنده انواع هندسی مورد استفاده در کد اصلی) یک برنامه رایانه ای است که تجزیه و تحلیل عناصر محدود (FEA) را در حوزه مهندسی ژئوتکنیک انجام می دهد ، از جمله تغییر شکل ، پایداری و آب جریان. رویه های ورودی امکانات پیشرفته خروجی را قادر می سازد تا نمایش دقیق نتایج محاسبات را ارائه دهد. پلکسیس کاربران جدید را قادر می سازد تا پس از تنها چند ساعت آموزش با بسته کار کنند.

برای ثبت سفارش کلیک کنید!

Plaxis BV در سال 2018 توسط شرکت آمریکایی بنتلی سیستم خریداری شد نرم افزار اجزای محدود ژئوتکنیک سه بعدی

تجزیه و تحلیل سه بعدی تغییر شکل و پایداری را در مهندسی ژئوتکنیک و مکانیک سنگ با پلکسیس3D انجام دهید. این که آیا شما در حال کار بر روی پروژه های ساده یا پیچیده هستید; یا در حال حفاری ، خاکریزها و پایه ها یا تونل زنی ، استخراج و ژئومکانیک مخزن هستید. این بسته عناصر محدود آنچه شما نیاز دارید را دارد. شرکتها و م institutionsسسات مهندسی در صنعت مهندسی عمران و ژئوتکنیک بر روی محدوده پلکسیس 3D از قابلیتهای نقاشی CAD مانند حساب کرده و عملیات اکسترود; تلاقی ، ترکیب و آرایه را انجام می دهند.

کاربرد پلکسیس

برنامه های ژئوتکنیکی معمولاً برای شبیه سازی رفتار غیر خطی ; وابسته به زمان و ناهمسانگرد خاک و سنگ به مدلهای پیشرفته سازه ای نیاز دارند. علاوه بر Mohr Coulomb سنتی و مواد الاستیک خطی ; مدل های دیگری به طور خاص با پارامترهایی ساخته شده است که می توان با استفاده از روش های استاندارد آزمایش خاک ، به راحتی تعیین کرد. فشارهای منافذ در خاک را می توان با دقت دقیق برای هیدرواستاتیک ساده ، مشکلات ناشی از جدول آب و همچنین شرایط پیچیده تر که در آن شرایط آرتزیان ، جریان آب زیرزمینی و خاکبرداری فشارهای آب منافذ را تحریک می کند.

پلکسیس دارای نسخه های 2D و 3D است که دارای پویایی اختیاری ، جریان آب زیرزمینی گذرا و افزودن حرارتی به ماژول های موجود به صورت جداگانه یا مجموعه است. همچنین یک برنامه تخصصی به نام PLAXIS MoDeTo برای طراحی پایه های یکپارچه دریایی وجود دارد.

این نرم افزار که توسط Bentley Systems ساخته شده است ; شامل ابزارهای ایجاد هندسه و تنظیمات خودکار است که به شما امکان می دهد با حداقل آموزش ; مشکلات ژئوتکنیکی را به طور کارآمد و دقیق تجزیه و تحلیل کنید.

برای ثبت سفارش کلیک کنید!

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.