نرم افزار pls, نرم افزار ها

نرم افزار پی ال اس (PLS)

Smart PLS

نقطه عطفی در مدل سازی متغیرهای نهفته است. این روش ترکیبی از پیشرفته ترین روش ها (به عنوان مثال ، PLS-POS ، IPMA; روال های پیچیده راه انداز راه انداز) با رابط کاربری گرافیکی آسان برای استفاده و بصری است.

برای سفارش پروژه pls کلیک کنید

SmartPLS یکی از ابزارهای پیشرو نرم افزار برای مدل سازی معادلات ساختاری; حداقل مربعات جزئی (PLSSEM) است. محققان و پزشکان با اجرای نرم افزار از موفقیت در استفاده از قابلیت های روش PLS-SEM برای پروژه های خود لذت می برند.
SmartPLS به شما این امکان را می دهد; الگوریتم مدلسازی مسیر حداقل مربعات جزئی (PLS) (از جمله PLS سازگار); رگرسیون حداقل مربعات معمولی بر اساس امتیازات; گزینه های بوت استرپ پیشرفته ، تجزیه و تحلیل چشم; تجزیه و تحلیل ماتریس اهمیت عملکرد (IPMA).


تجزیه و تحلیل چند گروهی (MGA) ، مدل های جز Hi سلسله مراتبی (مدل های مرتبه دوم) ، روابط غیر خطی (به عنوان مثال اثر درجه دوم) ، تحلیل تتراد تأییدی (CTA); تقسیم بندی مخلوط محدود (FIMIX) و تقسیم بندی پیش بینی گرا (POS).
رابط کاربری گرافیکی بصری به شما امکان می دهد در عرض چند دقیقه مدل های زیبایی را با SmartPLS ایجاد کنید. Project Explorer به شما کمک می کند تا داده ها و مدل های خود را به طور کارآمد در پروژه های جداگانه سازماندهی کنید. هنگام استفاده از SmartPLS به راحتی می توانید پروژه های خود را صادر ، وارد و بایگانی کنید.
SmartPLS مجموعه ای غنی از تحلیل ها و گزارش ها را ارائه می دهد. هر الگوریتم با مستندات داخلی ما توضیح داده شده است. تنظیمات پیش فرض الگوریتم بهترین انتخاب برای بیشتر محاسبات است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.